KS URSUS - Rocznik 2003 - Grupa 2 - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kipsta F700

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Wydarzenia

Powołania na mecz KS Ursus II Warszawa- MKS Znicz II...

  • autor: hubertizdebski, 2015-06-12 05:46

                                      KS Ursus II Warszawa          MKS Znicz II Pruszków

  • Powołani piłkarze:

Koczkodaj Krzyś

Rozen Igor

Tomaszek Mateusz

Izdebski Hubert

Sobczyk Maks

Sobczyk Tymek

Grzybowski Mikołaj

Świeciński Maciek

Mazur Igor

Litwiniec Igor

Paczkowski Oskar

Stańczyk Antek

Rutkowski Antek

Mazur Dominik

gr-1

Fus Oskar

Kołodziejczyk Piotr

Ślęzak Antek

Mordzak Sebek

 

Termin: Niedziela 14 czerwiec godz. 10:00

Zbiórka: godz 9:15

Miejsce rozgrywek: Boisko boczne ul. Sosnkowskiego 3 (S3)

Stroje:

  • Oficjalny- koszulka polo czerwona + dres niebieski
  • Meczowy- pomarańczowy i niebieski

Obowiązkowo legitymacje, ochraniacze, piłki, przybory do kąpieli.

Powodzenia

 

 


Aktualności

Relacja z I Mistrzostw Rodziców KS Ursus

  • autor: hubertizdebski, 2015-06-14 06:31

I Mistrzostwa Rodziców KS Ursus już poza nami. Cel był blisko! Emocji i zwrotów akcji co niemiara.

Rodzicie 2003 wystąpili w grupie B razem z Rodzicami 2004, 2005 i 2007. Wszystkie mecze w grupie wygrali: z 2004 5-1, z 2005 5-2 i 2007 2-1. W tym meczu gonili wynik i z 0-1 wyszli zwycięsko.
W półfinale nasi Rodzice spotkali z jednym z faworytów, czyli Rodzicami 2006. Ten mecz był emocjonujący, do przerwy niestety wynik był niekorzystny, bo 1-4. W drugiej dogonili wynik na 4-4, by mecz zakończył się remisem 6-6. O awansie do Wielkiego Finału decydowały rzuty karne, które niestety Rodzice 2003 przegrali 2-3.

W meczu o 3 miejsce czekali Rodzice 2005 żądni rewanżu za porażkę w grupie. I to im się niestety udało. Do przerwy wynik brzmiał 0-3 dla Rodziców 2005, by do kilku minutach nasi Rodzice odrobili 2 bramki i liczyliśmy na powtórkę z meczu półfinałowego nie udało się tym razem doprowadzić do remisu. Ostatecznie ulegli 2-5 i Rodzice 2003 zajęli miejsce 4, tuż za podium.

Na osłodę trochę nieoczekiwanie tytuł Króla Strzelców Turnieju zdobył Kozarzewski P. z 10 golami. Pozostali strzelcy bramek: Świerzyński R. x8, Wietecki Z. x1, Gontarczyk Z. x1, Wachowicz M. x1.
Warto wspomnieć, że świetnie w bramce Rodziców 2003 spisywał się Jurczyński s., który wyczyniał czasem cuda i sprawiał, że piłki nie lądowały w siatce.

RODZICE - GRATULACJE! Mimo lejącego się żalu z nieba, mimo praktycznie żadnych zmian (gdzie inne drużyny mogły wystawić drugie drużyny :)) zajęliście 4 miejsce.

Turniej wygrali nasi pogromcy z meczu półfinałowego - czyli 2006, drugie miejsce zajęli Rodzice 2002 i trzecie 2005.

Brawa i gratulacje dla Zwycięzców i pokonanych, brawa dla Wszystkich drużyn i Rodziców biorących dziś udział w I Mistrzostwach.

Drużynę Rodziców 2003 I reprezentowali: Jurczyński S (br.) – Gontarczyk Z. Wietecki Z. Wachowicz M., Kozarzewski P. Świerzyński R. Izdebski J.

Do zobaczenia w II edycji!


Powołania na mecz 07-06-2015 KS Milan Milanówek-KS Ursus II...

  • autor: hubertizdebski, 2015-06-05 06:17

                                    KS Milan Milanówek                KS Ursus II Warszawa

 

Powołani

Koczkodaj Krzyś

Rozen Igor

Sobczyk Maks

Izdebski Hubert

Świeciński Maciek

Grzybowski Mikołaj

Mazur Igor

Litwiniec Igor

Stańczyk Antek

Rutkowski Antek

Paczkowski Oskar

Mazur Dominik

Sobczyk Tymek

Zbiórka o godz. 14:40 w Milanówku.

Stroje niebieskie meczowe, ochraniacze, legitymacje, piłki i przybory kąpielowe.

 

 


Powołania na mecz KS Ursus II Warszawa- KS Błonianka Błonie

  • autor: hubertizdebski, 2015-05-29 06:33

herb KS Ursus W-wa               Znalezione obrazy dla zapytania błonianka błonie

 

 

           

Powołani:

Koczkodaj Krzyś

Rozen Igor

Izdebski Hubert

Sobczyk Maks

Świeciński Maciek

Grzybowski Mikołaj

Mazur Igor

Litwiniec Antek

Sobczyk Tymek

Mazur Dominik

Stańczyk Antek

Rutkowski Antek

Pawlak Kuba

Powołani Piłkarze do gry z Grupy I:

Piotr Kołodziejczyk

Oskar Fus

Antek Ślęzak

Paweł Świerzyński

 

Termin: Sobota 30.V godz. 10:00

Miejsce rozgrywek: Boisko boczne ul. Sosnkowskiego 3 (S3)

Zbiórka: przed budynkiem klubowym o godz.9:15

Stroje meczowe niebieskie i pomarańczowe, niebieskie dresy, czerwone koszulki polo, piłki, ochraniacze, legitymacje szkolne oraz przybory do kąpieli.

Powodzenia


Powołania

  • autor: hubertizdebski, 2015-05-22 15:24

Powołani

Rozen Igor

Sobczyk Maks

Izdebski Hubert

Marsula Mateusz

Litwiniec  Igor

Mazur Igor

Zbróg Igor

Świeciński Maciek

Grzybowski Mikołaj

Sobczak Tymek

Pawlak Kuba

Paczkowski Oskar

Stańczyk Antek

gr. I

Kołodziejczyk Piotr

Mordzak Sebastian

Śledziak Michał

Świerzyński Paweł

Zbiórka 9:15 przed budynkiem klubowym.

Dwa kpl. strojów, legitymacje szkolne, ochraniacze, piłki, przybory do kąpieli.

Powodzenia.

 


Relacja z meczu MKS PIASECZNO II

  • autor: hubertizdebski, 2015-05-16 22:00

                                                   KS Ursus II Warszawa  2 : 1  MKS Piaseczno II

                                  KS URSUS II         MKS PIASECZNO II

                    WARSZAWA


Archiwum aktualności


Mecz 2015-05-09, 13:00


herb MKS Znicz II Pruszków 0:4 herb KS Ursus II Warszawa
MKS Znicz II Pruszków   KS Ursus II Warszawa

Ostatnie spotkanie

MKS Piaseczno IIKS Ursus II Warszawa
MKS Piaseczno II 0:4 KS Ursus II Warszawa
2015-06-20, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 10
MKS Piaseczno II 0:4 KS Ursus II Warszawa
KS Błonianka Błonie 3:2 LKS Mszczonowianka
MKS Znicz II Pruszków 0:5 KS Milan Milanówek

Kalendarium

01

07-2015

środa

02

07-2015

czwartek

03

07-2015

piątek

04

07-2015

sobota

05

07-2015

niedziela

06

07-2015

pon.

07

07-2015

wtorek

Tabela ligowa

Statystyki drużyny

Zegar

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 114, wczoraj: 86
ogółem: 153 342

statystyki szczegółowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.